Lütfen Bekleyiniz...

Ücretlendirme

Başlamaya hazır mısın ?

Ücretlendirme
Giriş
717 TL
598 TL
/ Ay
En Çok Tercih Edilen
Kobi
1.196 TL
996 TL
/ Ay
Kurumsal
0 TL
Detaylı Bilgi
/ Ay
Web Sitesi Üzerinden Ödeme
Mobil Uygulama (IOS ve Android)
AppStore ve PlayStore mağazaları üzerinden indirilebilen ve tamamen native olarak kodlanan, "Tahsilapp" uygulaması ile tek noktadan Cari/Bayi kullanıcıları ile Satış/Saha - Plasiyer kullanıcılarınız ödeme ve tahsilat yapabilme olanağına sahip olacaklardır. Mobil uygulama teknolojisinin ilk giriş haricinde tekrar kullanıcı adı ve şifre istememesi kullanıcılarınızı, kullanıcı adı ve şifre hatırlama, öğrenme ve ezberleme yükünden kurtarmış olmaktadır.
Sanal Pos Sayısı
1 Banka/Ödeme Kuruluşu
6 Banka
22 Banka
Temassız (NFC) İle Kart Okuma
NFC teknolojisinin açılımı Near Field Comminucation Türkçesi ise  Yakın Alan İletişimi'dir. Aynı WiFi ve Bluetooth gibi ve diğer tüm kablosuz sinyallerde olduğu gibi, NFC  sinyalleri göndermek ve almak için radyo dalgaları üzerinden bilgi gönderme ilkesiyle çalışır. İki cihaz yeterince yakın olduğunda  aralarında elektromanyetik bir alan oluşturur. Bu elektromanyetik alan, aktif NFC cihazının pasif, cihazını açıp iletişim kurmasını sağlar. Yakın alan iletişimi , ayrıca  birbirine yakın olan cihazlar tarafından kullanılan bir RFID ürünüdür. Çalışma prensibini teknik olarak anlattığımıza göre NFC ile Kredi Kartı Okuma özelliğimizi pratik kullanımda da anlatmaya başlayabiliriz;Temassız var mı? sorusuyla bir çoğumuz karşılaşmışızdır. Cevabımız evet ise şuraya okutabilirsiniz cümlesiyle bize gösterilen yere kartımızı yaklaştırarak ödememizi gerçekleştirmişizdir. Temassız olarak adlandırılan NFC teknolojisinden başka bişey değil, Tahsilapp uygulaması yüklü NFC özellikli telefonlara yine bu özellik kullanmış olduğunuz pakete dahil edildiyse, aynı fiziksel pos cihazlarında olduğu gibi bu işlemi telefona temassız kredi kartı yaklaştırmak suretiyle kart geçişine olanak sağlamaktadır.
Kamera ile Kart Okuma
Tahsilapp, yine Türkiye ve Dünya'da ilklere imza atan bir özelliği ile karşınızda! Kart bilgisi tuşlayabilmenizin yanı sıra Kredi Kartı bilgilerini kamera vasıtasıyla okumaya da imkan sağlamaktadır. Bu sayede kart bilgisini girmek zorunda kalmayıp yalnızca CCV (Güvenlik Kodu) girişi yaparak kart geçiş işlemi tamamlanabilecektir.
Online İptal/İade
Daha önce e-ticaret sitesi veya tahsilat sistemleri kullananlar bilirler, bankaların sanal pos kullanıcılarını tanımlama geçilen kartların raporlarını alma ve iptal-iade işlemlerini yapabilmeye olanak sağlayan yönetici panelleri bulunmaktadır. Bu paneller aracılığı ile yukarda yazılan tüm işlemler yapılmakta şifreler unutulmakta veya teknik anlamda donanım sahibi olan kişilere hangi işlemin nasıl yapılacağı mütemadiyen sorulmaktadır. Tahsilapp iptal/iade - ve kısmi iade özelliği sayesinde hiç bir bankanın sanal pos paneline erişmenize gerek kalmadan tüm kart geçiş işlemlerini görüntüleyebilmenizin yanı sıra, iptal/iade - ve kısmi iade süreçlerinizin tamamını Tahsilapp paneli üzerinden yönetebililirsiniz.
Push Bildirim
Native olarak kodlanan uygulamaların en güzel, en sevilen ve en çok kullanılan özelliklerinden birisi olan Push Bildirim, kullanıcılarınıza tüm duyuru, özel gün ve kampanya bilgilendirmelerinizi yapabilmenize olanak tanımasının yanı sıra Cari/Bayi, Saha/Satış - Plasiyer, ilçe ve il'e özel bildirim göndermenize olanak tanımaktadır.
E-Slip
Kredi kartı geçildiğinde fiziksel pos cihazların yazdırdığı slip çıktısının, kart sahibine verecek olduğumuz nüshasını hep karıştıranlar burda mı? Peki 1.Nüsha mı bizimdi? 2.Nüsha mı? İşyeri nüshasını arşivleyip belirli bir zaman sonra kağıdın silinmesinden kaynaklanan sorunları yaşamamak için eş zamanlı olarak slibin fotokopisini çekenler burda mı? Mail order yaptığı için whatsapp üzerinden slip fotoğrafı gönderenler burda mı? Son olarak kağıt bitti nerden tedarik edebilirim? Kağıt rulosunun sonuna geldiği için ek nüsha yazdırmak zorunda olanlar burda mı? Herkes burda olduğuna göre E-Slip teknolojisine merhaba diyebiliriz. Türkiye'de ve hatta Dünya'da bir ilk olma özelliği taşıyan E-Slip özelliği, kredi kartı geçisinden hemen sonra otomatik olarak oluşan E-Slip'i kart sahibine dijital iletmekte ve üye işyeri için ise dijital olarak arşivleyerek yukarda yazılan sorunları tarihe karıştırmaktadır.
E-Tahsilat Makbuzu
Saha/Satış - Plasiyer ekip arkadaşı olan veya hesapları teslim alan muhasebe/finansman pozisyonunda çalışanlar bilir, tahsilat makbuzumuz bitmiş, makbuzu yanıma almamışım, yanlış kestiğim için iptal etmek zorunda kaldım. Sırası karışmış bunun tahsilat makbuzu koçanı eksik çıktı gibi diyalogları halen yaşıyor musunuz? Evet bu özelliğiyle Tahsilapp diğer bir çok özelliği gibi benzersiz bir ürün olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Türkiye'de ve hatta dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan E-Tahsilat Makbuzu, kredi kartı geçisinden hemen sonra otomatik olarak oluşarak kart geçilen carii/bayi'ye dijital iletmekte ve üye işyeri için ise arşivleyerek yukarda yazılan sorunları tarihe karıştırmaktadır.
Kredi Kartı Taksit Modülü
Tahsilapp 21 bankanın sanal pos entegrasyon alt yapısını sisteminin içersinde barındırmaktadır. Tüm sanal poslara bankalar ile anlaşamnıza göre taksit tanımı yapabilir, taksit komisyonlarını kendinize veya kart geçişi yapacak kullanıcılara yansıtabilirsiniz. Artı (+) taksit kampanyalarının tanımını da yapabilmenizin yanı sıra, sanal posunuzu panel yönetici paneli üzerinden aktif ve deaktif edebilirsiniz. Sanal pos alt yapısı olan bankaları görüntülemek için tıklayınız.
3D Secure Ödeme
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak ödemeleri de rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.
256 Bit SSL
Tahsilapp üzerinden yapılan tahsilat işlemleri 256 SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. SSL'in açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Giriş Katmanı) dır.SSL, server ile alıcı iletişimi esnasında verilerin şifrelenerek yapılması işlemidir.En bilinen kullanımı ise, veri alışverişi esnasında, server ile istek gönderen uygulama arasındaki iletişimi şifrelenmesidir.SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir.Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
QR ile Tahsilat
Bir müşteri veya carinizden ödeme almak için sisteme kullanıcısını tanımlamanız yeterli fakat sizin ödeme alacağınız firmanın sizinle ilk alışverişi ve ödemeyi kredi kartı ile yapmak istiyor, satılan veya satılacak ürünün/hizmetin tutarı belli ve müşterinizden hızlı bir şekilde ödeme almak istiyorsunuz. QR ile Tahsilat, günümüz teknolojisinde tüm telefonların kameraları tarafından okunabilmektedir. Tutarını belirlediğiniz ödemenin QR kodunu müşterinize göndermeniz yeterli telefonun kamerası ile QR kodu okutulduğunda ödeme ekranı sizin belirlediğiniz tutar ile açılarak kredi kartı geçişi yapılabilecektir.
Link ile Tahsilat
Tahsilapp link ile ödeme modülü, uygulamaya ihtiyaç duymaksızın ve kredi kartı yada banka kartı aracılığıyla ödemeleri almanın pratik ve basit bir yöntemidir. Alacak olduğunuz tutarı kolaylıkla belirler, verilen linki müşterinize ileterek ödeme alabilirsiniz. Müşterilerinize SMS veya E-Posta ile göndereceğiniz güvenli bir linkle tahsilat yapabilirsiniz. Tahsilatın tutarını Tahsilapp Yönetim Paneli üzerinden tanımlarsınız, sistem otomatik olarak ödeme linkini bağlantıyı oluşturur ve WhatsApp veya Facebook vb. gibi herhangi bir kanalda müşterilerinizle paylaşırsınız. Müşteriniz uzak lokasyonlarda olsa bile ödemelerinizi kredi kartı ile almaya devam edersiniz.
Periyodik Tahsilat
Periyodik Tahsilat diğer bir adıyla tekrar eden ödeme;Abonelik sistemi ile hizmet verip gelir elde eden firmalar için düzenli tahsilat yapmak oldukça kritiktir. Periyodik ödeme alma işlemi geçmişte mail order yöntemi ile sağlanmaktaydı. Ancak günümüzde güvenlik açısından daha bilinçli bir tüketici ve hizmet sağlayıcı portföyü söz konusuyken mail order yöntemi yerine periyodik tahsilat sistemi sunan, düzenli ödeme altyapısı ile çalışmak sözkonusudur.Sigorta acenteleri, ücretli  abonelik sunan yayınlar, bağış kabul eden kuruluşlar, dönemsel fatura oluşturan kurumlar, abonelik ücreti toplayan yaşam alanları yönetimleri, franchise sistemi olan firmalar, ücretli abonelik bazlı hizmet veren web siteleri ve iş modelleri  periyodik olarak ödeme almak için tekrarlı ödeme sistemlerini tercih etmektedir.Bu sektörde faaliyet gösteren işletmeler için ödemelerini almak oldukça önemlidir. Mail order ve kart bilgilerinin yazılı olarak saklanacağı diğer manuel sistemler günümüz iş hayatında güvenilir ve pratik yöntemler olmaktan çok uzaktalar. Bu sebeple hem kart bilgilerinin güvenle saklanabileceği hem de bu kart bilgilerinin periyodik tahsilatlarda kullanılabileceği sistemlerin kullanımı hem hizmet seviyesi hem de tahsilatlar için elzemdir.Tekrarlayan ödeme sistemi kart saklama hizmetinin devamında gelen tamamlayıcı bir çözümdür. Tahsilapp’in entegre olarak çalıştığı Garanti BBVA Kart Saklama ve Masterpass kart saklama alt yapılarının PCI DSS uyumlu teknolojisi ile saklanan kartlarınız için otomatik ya da manuel olarak tekrarlayan ödeme talimatları oluşturabilirsin.
Talimatlı Ödeme
Düzenli ürün/hizmet satışı gerçekleştirdiğiniz cari/bayileriniz ödeme talimatı vererek ayın belirlediği günü veya günlerinde belirlediği tutar veya tutarlarda talimatlı ödeme emri verebilir, kredi kartı bilgilerini de Masterpass/Garanti BBVA kart saklama alt yapısı ile PCI DSS sertifikasıyla güvenli bir şekilde saklayabilirler.
Özel Ödeme Seti
Bayi /carilere özel farklı ödeme koşulları oluşturulabilir. Belirli bir grup bayi ve carilere 6,9 ve 12 taksit yapmasına imkan sağlayabilirken, başka grup bayi ve carinin tek çekim ödeme yapması zorunlu kılınabilir. Yine taksitler için oluşturulan banka komisyonları bayi veya cariye göre özelleştirilebilirken, banka komisyonları geçilecek tutara ilave edilebilirken başka bir gruba komisyon eklenmeyebilir veya daha az ya da çok komisyon eklenebilir.
SMS ve Email ile Tahsilat
Zaman kavramının tüm insanlar için en değerli olduğu günümüzde, dijital dünyanın getirmiş olduğu imkanlar ve sizler için geliştirmiş olduğumuz teknolojimiz ile; SMS ve E-Mail ile ödeme alma hizmeti sunmaktayız.SMS ve E-Mail ile Ödeme hizmetimizle uzakta olan, teknolojiyle arası çok iyi olmayan veya iş yoğunluğundan dolayı size ödemesini yapamayan müşterileriniz için kolayca birer link gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.Linki alan müşterileriniz cep telefonlarından, tablet ya da bilgisayarlarından yalnızca bir linke tıklayarak doğrudan kendileri için özel hazırlanmış ödeme sayfasına erişebilir, herhangi bir tutar yazmaksızın yalnızca kart bilgilerini tuşlayarak işlemlerini güvenli olarak tamamlayabilirler.Bu yöntem ile müşterilerinize hızlı ve pratik ödeme imkanı sunarken, sizde şirketinizin nakit akışına artı değer katmış olacaksınız.
Kart Tanıma
Online alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartına taksit yapılıyor mu? Yapılıyor ise kaç taksit yapılıyor? Peşin fiyatına mı yoksa, vade farkı alınıyor mu? Bütün bu soruların cevabını tüm bankaların taksit tanımlarının yer aldığı uzun geniş ve karmaşığa yakın taksit tablolarından çözmeye çalışmadık ki? Tahsilapp kart numaranızı girdikten sonra kartınızın hangi bankanın, hangi özellikli kartı olduğunu gelişmiş algoritması ile çözerek yalnızca kartınıza kaç taksit yapıldığını göstererek karmaşık taksit tablolarından kurtulmanıza olanak sağlamaktadır.
Kart Saklama
Kart saklama sayesinde müşteri ve bayilerinizin kredi kartı bilgilerini saklayarak düzenli ödemeleri çok daha hızlı tahsil edebilirsiniz. Bu özellik ile bayilerinizin ve müşterilerinizin her seferinde kredi kartı bilgilerini girmesine gerek kalmayacaktır. Güvenli bir sistemde tutulan kredi kartı bilgileri ile ödemelerinizi çok daha hızlı alabilirsiniz. Kart Saklama ve tekrarlı ödeme özelliğimiz sayesinde müşterilerinizden düzenli tekrarlayan ödemelerinizi hızlıca yapmalarını sağlayabilirsiniz.Tahsilapp Mastercard'ın ödeme çözümü olan Masterpass ve Garanti BBVA kart saklama alt yapısına entegre çalışarak kart bilgilerini güvenli bir şekilde muhafaza eder, her tahsilat'ta tekrar tekrar kart bilgisi girmek yerine kayıtlı kartlarla hızlı bir şekilde ödeme yapılmasını sağlar. Tüm banka ve kredi kartları kaydedilerek istenilen kart ile tahsilat yapılabilmektedir.
Ek İlave Kullanıcı
Bayilerden/Müşterilerden Tahsilat
Bayilerin Alt Bayilerinden Tahsilat
Kullanıcı Sayısı (Bayi-Alt Bayi Dahil)
50
250
500
Saha Satış / Plasiyer Modülü
Saha/Satış görevlileri ve plasiyerler için geliştirilen modül sayesinde tüm plasiyerler kendisine bağlı carilerden ödeme alabilir, Muhasebe/ERP entegrasyonu özelliği alınır ise ilgili carilerin borç/bakiye ve hesap özeti ile vadesi gelmiş faturaları görüntülenebilmektedir.
Dövizli Tahsilat (Usd,Euro,Sterlin)
Özelleştirilebilir Email ve SMS Şablonları
Muhasebe/ERP Entegrasyonu
Muhasebe/ERP programınızda yer alan Cari Kartları,Cari Kartların Hesap Ekstrelerini ve Plasiyer/Pazarlama personellerini ilgili carileri kartlarına entegre ederek tüm bu adımların entegre olmasını sağlamaktadır.
Gelişmiş Raporlar
Opsiyonel Seçenekler
Bayi-Alt Bayi Ek 50 Kullanıcı
64 TL
/ Ay
Bayi-Alt Bayi Ek 250 Kullanıcı
239 TL
/ Ay
Bayi-Alt Bayi Ek 1000 Kullanıcı
797 TL
/ Ay
Kart Saklama 2500 Adet
319 TL
/ Ay

Garanti BBVA Sanal Pos müşterilerine özel ekstra %20 indirim uygulanmaktadır.KDV dahil fiyatlardır.

Demo Talebi

Kapat

Herşey tamam ama ekranları görmek istiyorum, kullanışlı mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak sizlere demo yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi

Bilgi Talebi

Kapat

Bilgi almak için tüm sayfaları ve özellikleri inceledim lakin sormam gereken sorular var mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak, müşteri danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabiliriz.

Bilgi Talebi

Tahsilapp Müşteri Temsilcisi

Herşey tamam ama ekranları görmek istiyorum, kullanışlı mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak sizlere demo yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi