Lütfen Bekleyiniz...

Kurumsal

Kendimizi anlatıyoruz!

Kurumsal

NT Bilgi Teknolojileri A.Ş.; Temelleri 2003 yılının ilk aylarına kadar uzansa da, kendilerini idealist ve yenilikçi olarak tanımlayan kişiler tarafından 2013 yılında kurulmuştur. İçinde bulunulan dijital dünyada, modern ve vizyonel fikirlerle en iyi sonuçlara ulaşmayı hedefleyerek, yeteneği olan çözümleri profesyonel bir bakış açısıyla sunmayı temel prensip edinen NT, bakış açısını seven ve vizyonunu beğendiği iş ortaklarıyla bir araya gelerek bir çok başarılı projeye imza atmanın haklı gururunu yaşamıştır.

Her başarılı projenin ardında yaratıcı hayal gücü, doğru planlama ve strateji belirleme, her açıyı araştırma ve olabilecek herşeyi öngörme, teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme, en önemlisi çağdaş bilgi ve iletişim kültürü olduğuna inanarak binlerce web sitesi projesi, yüzlerce e-ticaret, mobil uygulama ve bulut yazılım projeleri geliştirme olanağı bulmuştur. 

Takvimler 2019 yılını gösterdiğinde yükselen trend olan Finansal Teknolojiler (Fintech) alanında, bugüne kadar edinilen E-Ticaret, Sanal Pos ve Mobil Uygulama tecrübe ve bilgi birikimi ışığında "Tahsilapp" uygulamasını geliştirmeye karar vermiştir. İdealist ve yenilikçi ruhunu hiç bir zaman kaybetmeyen NT, teknolojide dışa bağımlılığı azaltmak, ithalat kalemlerini düşürmek ve herşeyden önemlisi yerli ve milli ürünlerin yaygınlaşması hedefleyerek 2 yıllık Ar-Ge çalışmaları neticesinde "Tahsilapp" uygulamasını kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

İstanbul Beşiktaş'ta bulunan merkez ofisi, Ankara Çankaya'da yer alan İç Anadolu Bölge Ofisi ve Denizli Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde(Teknokent) bulunan Ar-Ge ofislerinde X,Y ve Z kuşaklarını içinde barındıran deneyimli mühendis kadrosunu 19 Yıllık sektör deneyimiyle birleştirerek, 1600 + üzerinde aktif müşterisiyle dün olduğu gibi bugün ve yarın da nice başarılı projenin altına NT imzası atmak için cansiperane bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Demo Talebi

Kapat

Herşey tamam ama ekranları görmek istiyorum, kullanışlı mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak sizlere demo yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi

Bilgi Talebi

Kapat

Bilgi almak için tüm sayfaları ve özellikleri inceledim lakin sormam gereken sorular var mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak, müşteri danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabiliriz.

Bilgi Talebi

Tahsilapp Müşteri Temsilcisi

Herşey tamam ama ekranları görmek istiyorum, kullanışlı mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak sizlere demo yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi