Lütfen Bekleyiniz...

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza takılanlar

S.S.S
Tahsilapp temel de bir mobil uygulamadır, mobil uygulama üzerinden "Sanal Pos" teknolojisi aracılığı ile ödeme almanıza olanak sağlar.

Mail Order formları ve pos cihazı taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran Tahsilapp, bu yönleriyle sahada aktif satış/tahsilat yapan tüm firmaların iş ve nakit akış süreçlerini kolaylaştırmayı misyon edinmiştir. 7/24 elinizin altında pos cihazı olduğunu düşündüğünüzde neden kullanmalısınız sorusuna cevap olacaktır.

Tahsilapp Türkiye'de aktif sanal pos hizmeti veren 21 bankaya ve 6 ödeme aracı firmaya entegre çalışan bir sistem olma özelliği taşımaktadır. Banka veya ödeme aracı firmalara başvurunuz ve sanal pos tahsisatınız sonrasında kullanıma hazır olan Tahsilapp, bayi/cari, saha satış tahsilat/plasiyer modülü aracılığı ile mobil uygulama üzerinden sizlere ödeme yapma imkanı sağlar, ödeme sonrasında ödeme iadesi/iptali gibi süreçlerinizi Tahsilapp Panel'i üzerinden yönetebileceğiniz gibi ödeme yapan bayi/cari'ye E-Slip ve E-Tahsilat Makbuzu otomatik oluşturularak gönderilmektedir.

Tahsilapp bankalardan veya ödeme aracı firmalardan sanal pos alabilen tüm vergi mükelleflerine hizmet sunabilmektedir. Okullar, Üretim yapan firmalar, toptan veya perakende satış yapan tüm firmalar için uygundur.

Öncelikle mail order sistemini açıklayacak olursak;

Mail Order, kredi kartı ile alışveriş/ödeme yapma türlerinden biridir. Klasik kredi kartı kullanımından farklı olarak mail order, kredi kartının fiziksel olarak mevcut olmadan yalnızca üzerindeki kart numarası ve güvenlik kodu gibi rakamların tuşlanması yoluyla pos cihazı gerçekleştirilir. Mail order ile ödeme talimatı vermek zorunda olan kart sahibi, formun doldurulması işlemini gerçekleştirmez ise ilgili kart geçişinin iptali banka tarafından gerçekleştirilmektedir. Mail order formunda istenen bilgiler KVKK Koşullarına uymamakla birlikte kart sahipleri tarafından güvenli bulunmamaktadır.

Tahsilapp kullandığı sanal pos teknolojisi sayesinde kart bilgilerini, geçilecek olan tutar ile birlikte bankalara göndermekte ve 3D Secure aracılığı ile dijital olarak imzalatmaktadır ve herhangi bir form doldurulmasına da gerek kalmamaktadır.

Mobil pos cihazlarının slip (kağıt), şarj, verimsiz pos ücreti, data hattı kullanım ücreti, pos kullanım ücreti, cihazın herhangi bir hasar durumunda karşı karşıya kalınan ve ödenmesi gereken ücretler banka tarafından otomatik olarak hesaplarınızdan kesilmektedir. Tahsilapp E-Slip teknolojisi sayesinde doğa dostu olmasının yanı sıra data hatta kullanım ücreti, verimsiz pos ücreti vb. hususları barındırmadığı için mobil pos cihazına göre kullanım avantajı sağlamaktadır.

Tahsilapp kullanmak için IOS veya Android işletim sistemi cep telefonunuz olması yeterlidir. Yakın zamanda tablet ve saat uygulamalarımız ile hizmet veriyor olacağız.

Yardım ve destek süreçleri Tahsilapp Teknik Destek ekibi tarafından haftaiçi mesai saatleri içersinde mail/telefon, haftasonu ise yalnızca mail üzerinden yürütülmekle birlikte kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren 1 saatlik bir kullanım eğitimi verilmektedir. Bunların yanı sıra eğitim ve kullanım videoları da sizlerle paylaşılmaktadır.

Verileriniz Tahsilapp tarafından mirror server mantığı ile eş zamanlı olarak farklı bir sunucuya kaydedilmek ile birlikte 24 saatlik periyotlarda yedeklenmektedir. Talebiniz halinde belirli periyotlarla yedek paylaşımı yapılmaktadır.

Tahsilapp güvenliği tüm dünyada güvenilirliği ispatlanmış ve tüm yerel ve global bankaların alt yapılarında kullanılan 256Bit SSL Güvenlik sertifikalarıyla ve PCI DSS sertifikası ile sağlanmaktadır.

Yıllık kullanım ücreti haricinde herhangi bir ekstra ücretlendirme ile karşılaşmayacaksınız, işlem başı komisyon vb. adı altında herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

Hemen Tahsilapp kullanmaya başlamak için "Ücretlendirme" menüsünden size en uygun paketi seçip "Hemen Başlayın" seçeneği aracılığı ile istediğiniz opsiyonel modülleri seçtikten sonra kredi kartınız ile ödeme yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarda yer alan sorulardan farklı bir soru sormak için lütfen aşağıdaki form aracılığı ile bizlere sorunuzu yöneltebilirsiniz.

Farklı Bir Sorum Var

Demo Talebi

Kapat

Herşey tamam ama ekranları görmek istiyorum, kullanışlı mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak sizlere demo yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi

Bilgi Talebi

Kapat

Bilgi almak için tüm sayfaları ve özellikleri inceledim lakin sormam gereken sorular var mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak, müşteri danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabiliriz.

Bilgi Talebi

Tahsilapp Müşteri Temsilcisi

Herşey tamam ama ekranları görmek istiyorum, kullanışlı mı diyorsunuz? O halde aşağıdaki formu doldurarak sizlere demo yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi